Projects by Z talks TR

Yaşam Koçu Başak Gezgin Aruca ile kendimizi tanıma yolculuğumuz üzerine geliştirdiğimiz seriyi son etkinliğimiz olan “Güçlü Yönlerimizi Keşfedelim” söyleşisiyle noktalandırdık. Katılımcılar birbirleriyle iletişim kurdu, kendilerine kim olduklarını sorarak yazdı, konuştu, paylaştı...
Read more
Yaşam koçu Başak Gezgin Aruca ile hazırladığımız söyleşi ve atölye serisinin “Bedenimizle İletişim Halinde Miyiz?” başlıklı 2. etkinliğinde katılımcılar, bedenimizi fark etmek, kendimize zaman ayırmak ve vücudumuzu tanımakla ilgili bilgi ve yöntemleri keşfetti.
Read more
Yaşam koçu Başak Gezgin Aruca ile hazırladığımız söyleşi ve atölye serisinin “Koçluk Hayatımızın Neresinde?” başlıklı birinci etkinliğinde katılımcılar, koçluğun ne olduğunu ve hayatımızın hangi noktalarında ihtiyaç duyabileceğimizi öğrenirken, zaman zaman projeksiyonu kendilerine döndürdü ve yaşantılarıyla ilgili farkındalıklarını geliştirdiler.
Read more
Projects by Z 1. yaşını kutladı! Projects by Z’nin kurucusu Zeynep Bölükbaşı’nın ev sahipliğinde, ajansın Nişantaşı Valikonağı Caddesi üzerinde yer alan butik ofisinde gerçekleştirilen özel davette, Feng Shui ve Çin Astrolojisi uzmanı Esra Koyuncu, 2019’a dair öneriler verdi.
Read more
Son Yorumlar
  Arşivler
  Kategoriler
  • Kategori yok
  Latest Posts
  Twitter
  Please fill all required widget settings!