talks&workshops (TR)

Astrodayss ve Make My Day ile gerçekleştirdiğimiz astroloji atölyesinde, katılımcılar özel doğum haritalarını keşfetti, okumayı öğrendi, ve yeni yılın getirilerini kendi haritalarına göre anlamlandırdı.
Read more
Make My Day ile düzenlenen Kış Temalı Sulu Boya Atölyesinde katılımcılar, sulu boya sanatçısı Seda İnan'ın yönlendirmesiyle önce sulu boya tekniklerini öğrendiler ve ardından kış temalı kompozisyonu yorumladılar.
Read more
Yeni yıla sayılı günler kala katılımcılar, eğitmenimiz Pınar Aytekin’in bahçelerden toplayıp kuruttuğu rengarenk çiçekleri çerçeveledi. Hem yeni insanlar tanıdılar, hem de el emeği eşsiz hediyeler tasarlandı.
Read more
Kış temalı sulu boya atölyesinde katılımcılar, Seda İnan’ın eğitmenliğinde önce sulu boya tekniklerini öğrendi, ardından eğitmenimizin önceden hazırladığı kış temalı kompozisyonu yorumladı ve ortaya harikalar çıkarttı.
Read more
Figen Yılmaz Akkan’ın eğitmenliğinde gerçekleştirilen ”Kendi Takını Tasarla" atölyemizde katılımcılar önce tasarımlarını kağıda döktü, sonra balmumuyla üç boyutlu modellemesini yaparak bronz döküme hazır hale getirdi.
Read more
Yaşam Koçu Başak Gezgin Aruca ile kendimizi tanıma yolculuğumuz üzerine geliştirdiğimiz seriyi son etkinliğimiz olan “Güçlü Yönlerimizi Keşfedelim” söyleşisiyle noktalandırdık. Katılımcılar birbirleriyle iletişim kurdu, kendilerine kim olduklarını sorarak yazdı, konuştu, paylaştı...
Read more
Yaşam koçu Başak Gezgin Aruca ile hazırladığımız söyleşi ve atölye serisinin “Bedenimizle İletişim Halinde Miyiz?” başlıklı 2. etkinliğinde katılımcılar, bedenimizi fark etmek, kendimize zaman ayırmak ve vücudumuzu tanımakla ilgili bilgi ve yöntemleri keşfetti.
Read more
Anneler Günü’nün hemen ardından ister hediye etmek ister keyifli zaman geçirmek için “Kendi Takını Kendin Yap” atölyesi organize ettik.
Read more
Yaşam koçu Başak Gezgin Aruca ile hazırladığımız söyleşi ve atölye serisinin “Koçluk Hayatımızın Neresinde?” başlıklı birinci etkinliğinde katılımcılar, koçluğun ne olduğunu ve hayatımızın hangi noktalarında ihtiyaç duyabileceğimizi öğrenirken, zaman zaman projeksiyonu kendilerine döndürdü ve yaşantılarıyla ilgili farkındalıklarını geliştirdiler.
Read more
Dünya Sanat Günü’nde ilhamımız doğadan… Sulu boya sanatçısı Seda İnan’ın yönlendirmesiyle katılımcılar önce farklı sulu boya tekniklerini öğrendi, ardından rengarenk çiçekleri resmederek baharı karşıladı.
Read more
Son Yorumlar
  Arşivler
  Kategoriler
  • Kategori yok
  Latest Posts
  Twitter
  Please fill all required widget settings!