Projects by Z workshops TR

Astrodayss ve Make My Day ile gerçekleştirdiğimiz astroloji atölyesinde, katılımcılar özel doğum haritalarını keşfetti, okumayı öğrendi, ve yeni yılın getirilerini kendi haritalarına göre anlamlandırdı.
Read more
Make My Day ile düzenlenen Kış Temalı Sulu Boya Atölyesinde katılımcılar, sulu boya sanatçısı Seda İnan'ın yönlendirmesiyle önce sulu boya tekniklerini öğrendiler ve ardından kış temalı kompozisyonu yorumladılar.
Read more
Yeni yıla sayılı günler kala katılımcılar, eğitmenimiz Pınar Aytekin’in bahçelerden toplayıp kuruttuğu rengarenk çiçekleri çerçeveledi. Hem yeni insanlar tanıdılar, hem de el emeği eşsiz hediyeler tasarlandı.
Read more
Kış temalı sulu boya atölyesinde katılımcılar, Seda İnan’ın eğitmenliğinde önce sulu boya tekniklerini öğrendi, ardından eğitmenimizin önceden hazırladığı kış temalı kompozisyonu yorumladı ve ortaya harikalar çıkarttı.
Read more
Figen Yılmaz Akkan’ın eğitmenliğinde gerçekleştirilen ”Kendi Takını Tasarla" atölyemizde katılımcılar önce tasarımlarını kağıda döktü, sonra balmumuyla üç boyutlu modellemesini yaparak bronz döküme hazır hale getirdi.
Read more
Anneler Günü’nün hemen ardından ister hediye etmek ister keyifli zaman geçirmek için “Kendi Takını Kendin Yap” atölyesi organize ettik.
Read more
Dünya Sanat Günü’nde ilhamımız doğadan… Sulu boya sanatçısı Seda İnan’ın yönlendirmesiyle katılımcılar önce farklı sulu boya tekniklerini öğrendi, ardından rengarenk çiçekleri resmederek baharı karşıladı.
Read more
Eğitmenimiz Pınar Aytekin’in bahçelerden toplayıp kuruttuğu rengarenk çiçekleri canlı müzik eşliğinde çerçeveledik. Üstüne isteyen şiir yazdı, isteyen şarkı sözü ekledi…
Read more
Projects by Z ofisinde Kadınlar Günü nasıl mı kutlandı? "Kendi Takını Tasarla" atölyesinde katılımcılar önce hayallerindeki takının tasarımını kağıda döktü, ardından mum tekniği ile üç boyutlu modelleme yaptı ve döküme hazır hale getirdi.
Read more
Projects by Z, 4 Şubat Pazartesi akşamı, enerjisi birbirinden güzel insanları ağırladı. Make My Day (@makemydaytr) ve sulu boya sanatçısı Seda İnan (@sedainart) ile Sevgililer Günü’ne özel kartpostal atölyesi gerçekleştirildi.
Read more
Son Yorumlar
  Arşivler
  Kategoriler
  • Kategori yok
  Latest Posts
  Twitter
  Please fill all required widget settings!